Program 26. Galovićeve jeseni

ČETVRTAK, 24. 10. 2019.

19:00
Restoran Štagelj
Pri moje kleti je kaj videti!
(Male tajne velikih majstora – kulinarsko-književni program)
Vodi: Petar Lukačić

PETAK, 25. 10. 2019.


11:00
Gradska knjižnica „Franjo Marković“, Križevci
Susret s autorima
Sudjeluju: Anna Terék & Hrvoje Marko Peruzović
Vodi: Petar Lukačić

11:00
Kino Velebit, POU Koprivnica
Galović za velike male
(za učenike 5. razreda osnovnih škola)
Gost: Jadranko Bitenc

11:30
Gimnazija „Fran Galović“ Koprivnica
Susret s autorima
Sudjeluje: Pavao Pavličić
Proglašenje finalista natječaja „Mali Galović“
Vode: gimnazijalci & Darko Pernjak

12:00
Srednja škola i Obrtnička škola Koprivnica
Susret s autorima
Sudjeluju: Matěj Hořava & Erik Ondrejička
Vode: Mario Kolar & Matija Ivačić

12:00
Srednja škola Ludbreg
Susret s autorima
Sudjeluje: Andrej Tomažin
Vodi: Mladen Levak

12:00
Gradska knjižnica Đurđevac
Prizivamo Frana
(učeničko natjecanje u recitiranju
Galovićevih pjesama)
Gošća: Nikol Bali

16:30
Sveučilište Sjever, Koprivnica
Što sam naučila na Facebooku
Predavanje Julijane Matanović

19:00
Knjižnica i čitaonica „Fran Galović“ Koprivnica
Tribina Libarenje
Gosti: Julijana Matanović & Pavao Pavličić
Vodi: Mario Kolar

19:00
Osnovna škola prof. F. V. Šignjara Virje
Tulum slova
Pisci gosti festivala
Vodi: Đurđica Krčmar

SUBOTA, 26. 10. 2019.

12:00
Galerija Mijo Kovačić, Koprivnica
Završna svečanost i dodjela nagrada „Fran Galović“ i „Mali Galović“
Čitaju: Pavao Pavličić, Julijana Matanović, Erik Ondrejička, Matěj Hořava, Hrvoje Marko Peruzović, Anna Terék, Andrej Tomažin
Vodi: Petar Lukačić

Organizacijski odbor 26. Galovićeve jeseni: Marko Gregur (predsjednik), Mario Kolar, Maja Krulić Gačan, Petar Lukačić, Antonija Mandić, Darko Pernjak, Karlo Galinec

Povjerenstvo za Nagradu „Fran Galović“: Mario Kolar (predsjednik), Julijana Matanović, Matija Ivačić, čitatelji

Povjerenstvo za Nagradu „Mali Galović“: Darko Pernjak (predsjednik), Petar Lukačić, Maja Krulić Gačan

© 2014 Galovićeva jesen. Sva prava pridržana